Scangrip HEAD LITE S 03.5645

Doprava zdarma
Scangrip HEAD LITE S 03.5645
 • Původní cena:386  |   Ušetříte:86 
 • Vaše cena: 300  / ks
 •   + recyklační poplatek Dle zákona o odpadech 185/2001 sb., byla výrobci, dovozci a prodejci tohoto elektrozařízení stanovena výše příspěvků na historická elektrozařízení (PHE). Z těchto příspěvků je financována likvidace historických elektrospotřebičů a neslouží k obohacování prodejců.
 •   2 
 • Dostupnost:skladem

  Pokud objednáte v pracovní den do 11:00 hod, obvykle expedujeme (popř. je připraveno k osobnímu odběru) tentýž den.

  Obvyklé doručení zásilek do 30kg je 24hod, nad 30kg (nebo do 30kg křehké) je 48hod.

  O celém průběhu Vaší objednávky, Vás budeme informovat emailem.

 • Na skladě: 2 ks
+ - ks
Světelný výkon: 14 - 140 lm Provozní doba: až 10 hod.  Váha: 0,029 kg Provozní teplota:  -10 ̊C to +40 ̊C Baterie: 2 x1,5V Alkaline AAA     Odolnost: IP30 Tato svítilna je navržena pro profesionální uživatele, kteří chtějí základní světlo, které je snadno ovladatelné a použitelné pro všechny druhy pracovních úkolů. HEAD LITE S je dodávána s funkcí plynulého stmívání v rozsahu 10% až 100% a poskytuje až 140 lumenů, což umožňuje snadné přizpůsobení světelného výkonu pracovnímu úkolu. Provozní doba je až 10 hodin. Je kompaktní, lehká a hlava lampy je snadno nastavitelná, aby bylo dosaženo optimálního úhlu pracovního osvětlení. Elastická čelenka je pohodlná a nastavitelná. Je dodávána bez baterií, použijte 2 x AAA 1,5 V. HEAD LITE S je testována podle ANSI / NEMA FL1

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

Položky označené * jsou povinné.