Kontakty

Jsme e-shop s dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve svém oboru. Disponujeme týmem vyškolených pracovníků, kteří Vám ochotně a odborně poradí při výběru zboží. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám plně k dispozici.

OTEVÍRACÍ DOBA E-SHOPU:

Pondělí - Pátek
    8:00 - 11:30
  12:30 - 17:00

Sobota (pouze výdejní den 8:00 - 11:30 pro osobní odběr, ale jen po předešlé dohodě)

Nedělě a všechny svátky zavřeno.

Než nám zavoláte:

U nás znamená dostupnost "" na 99% skutečně SKALDEM. Chybu 1% si necháváme na chybu lidského faktoru nebo případnou chybu systému eshopu či skladového hospodářství.

U dostupnosti zboží "" a při potvrzení přijetí objednávky (emailem ze strany prodávajícího do stavu "ZPRACOVÁVÁ SE") do cca 11hod dop. expedujeme většinou ještě tentýž den. PPL svoz je většinou mezi 12-14hod a obvyklá doba doručení je do 24hod u balíkových a do 48hod u zásilek nad 50kg. Prodávající odešle objednané zboží kupujícímu na adresu uvedenou v objednávce, nebo je připravena k osobnímu odběru v kamené prodejně. Obvyklá dodací lhůta při dostupnosti "skladem u dodavatele" činí 2 - 5 dní. Ostatní dostupnosti, jsou uvedeny ve dnech či týdnech.

Portál www.a-kotle.cz je klasický e-shop, který má svoje specifické obchodní podmínky, kde žádné individuální nabídky nevypracováváme. Pokud máte zájem o vypracování individuální nabídky klikněte na stránky Fe-MAT zde.

Pro telefonické dotazy prosím respektujte pracovní dobu vyznačenou červeně. Mimo pracovní dobu nejsme schopni tel. dotazy technicky řešit.

Děkujeme za pochopení

 

Provozovatelem internetového obchodu je:

Fe-MAT Hruban spol s r.o.

www.a-kotle.cz

  • Aloise Krále 11
  • 79601   Prostějov
  • IČ: 27673588
  • DIČ: CZ27673588
  • Č. účtu 208984299/0300

Úřad přísl.podle §71 odst.2 živnostenského zák.: Magistrát města Prostějova

Kontaktujte nás!

V případě, že jste nenašli informaci, která Vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených telefonních číslech nebo použijte tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.