Kontakty

Jsme e-shop s dlouholetou tradicí a zkušenostmi ve svém oboru. Disponujeme týmem vyškolených pracovníků, kteří Vám ochotně a odborně poradí při výběru zboží. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám plně k dispozici.

OTEVÍRACÍ DOBA E-SHOPU:

Pondělí - Pátek
    8:00 - 11:30
  12:30 - 17:00

Sobota (pouze výdejní den 8:00 - 11:30 pro osobní odběr, ale jen po předešlé dohodě)

Nedělě a všechny svátky zavřeno ! !

Než nám zavoláte:

U nás znamená dostupnost "" na 99% skutečně SKALDEM !!! Chybu 1% si necháváme na chybu lidského faktoru nebo případnou chybu systému eshopu či skladového hospodářství.

U dostupnosti zboží "" a při potvrzení přijetí objednávky (emailem ze strany prodávajícího do stavu "ZPRACOVÁVÁ SE") do cca 11hod dop. expedujeme většinou ještě tentýž den. PPL svoz je většinou mezi 12-14hod a obvyklá doba doručení je do 24hod u balíkových a do 48hod u zásilek nad 50kg. Prodávající odešle objednané zboží kupujícímu na adresu uvedenou v objednávce, nebo je připravena k osobnímu odběru v kamené prodejně. Obvyklá dodací lhůta při dostupnosti "skladem u dodavatele" činí 2 - 5 dní. Ostatní dostupnosti, jsou uvedeny ve dnech či týdnech.

Portál www.a-kotle.cz je klasický e-shop, který má svoje specifické obchodní podmínky, kde žádné individuální nabídky nevypracováváme !!! Pro vypracování individuálních nabídek klikněte zde.

Pro telefonické dotazy prosím respektujte pracovní dobu vyznačenou červeně. Mimo pracovní dobu nejsme schopni tel. dotazy technicky řešit  !!!

Děkujeme za pochopení

 

Provozovatelem internetového obchodu je:

Fe-MAT Hruban spol s r.o.

www.a-kotle.cz

  • Aloise Krále 11
  • 79601   Prostějov
  • IČ: 27673588
  • DIČ: CZ27673588
  • Č. účtu 208984299/0300

Úřad přísl.podle §71 odst.2 živnostenského zák.: Magistrát města Prostějova

Kontaktujte nás!

V případě, že jste nenašli informaci, která Vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených telefonních číslech nebo použijte tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.