Vše o nákupu a časté dotazy

Cena dopravy:

Osobní odběr v kamené prodejně Prostějov : ZDARMA - platba pouze hotově, nelze platit kartou !!!

Doba dodání a dostupnosti:

U nás znamená dostupnost "" na 99% skutečně SKALDEM !!! Chybu 1% si necháváme na chybu lidského faktoru nebo případnou chybu systému eshopu či skladového hospodářství.

U dostupnosti zboží "" a při potvrzení přijetí objednávky (ze strany prodávajícího) do cca 11hod dop. expedujeme většinou ještě tentýž den. PPL svoz je většinou mezi 12-14hod a obvyklá doba doručení je do 24hod u balíkových a do 48hod u zásilek nad 50kg. Prodávající odešle objednané zboží kupujícímu na adresu uvedenou v objednávce, nebo je připravena k osobnímu odběru v kamené prodejně. Obvyklá dodací lhůta při dostupnosti "skladem u dodavatele" činí 2 - 5 dní. Ostatní dostupnosti, jsou uvedeny ve dnech či týdnech.


V případě, že objednané zboží nebude prodávající schopen odeslat v uvedeném termínu, bude kupujícího o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu a navrhne náhradní řešení vyřízení objednávky.

 

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

www.a-kotle.cz je klasický e-shop, který je určen koncovým zákazníkům, žádné individuální nabídky nevypracováváme !!!

Reklamační řád

Obchodní podmínky

 

Kontaktní formulář

V případě neuvedených informací nás neváhejte kontaktovat!

Položky označené * jsou povinné.