WC kombi

loading
Kludi Resa S - Splachovací nádržka, DualFlush, spodní přívod vody, matná písečně šedá 27WCTO2
Katalogový kód 27WCTO2

Kludi Resa S - Splachovací nádržka, DualFlush, spodní přívod vody, matná písečně šedá 27WCTO2

Expedice do 3-4 týdnů
7 236  / ks
Grohe Bau Ceramic - WC kombi set s nádržkou a sedátkem softclose, rimless, alpská bílá 39604000
Katalogový kód 39604000

Grohe Bau Ceramic - WC kombi set s nádržkou a sedátkem softclose, rimless, alpská bílá 39604000

Expedice do 3-4 týdnů
7 313  / ks
Grohe Essence - Stojící WC, rimless, PureGuard, alpská bílá 3957300H
Katalogový kód 3957300H

Grohe Essence - Stojící WC, rimless, PureGuard, alpská bílá 3957300H

Expedice do 3-4 týdnů
7 677  / ks
Grohe Start Edge - WC kombi set s nádržkou a sedátkem softclose, rimless, alpská bílá 39951000
Katalogový kód 39951000

Grohe Start Edge - WC kombi set s nádržkou a sedátkem softclose, rimless, alpská bílá 39951000

Expedice do 3-4 týdnů
7 735  / ks
Kludi Resa S - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, Spiralflush, lesklá bílá 27WCB0243
Katalogový kód 27WCB0243

Kludi Resa S - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, Spiralflush, lesklá bílá 27WCB0243

Expedice do 3-4 týdnů
7 924  / ks
Kludi Resa C - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 28WCB0643
Katalogový kód 28WCB0643

Kludi Resa C - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 28WCB0643

Expedice do 3-4 týdnů
8 081  / ks
Grohe Essence - WC kombi mísa, rimless, PureGuard, alpská bílá 3957200H
Katalogový kód 3957200H

Grohe Essence - WC kombi mísa, rimless, PureGuard, alpská bílá 3957200H

Expedice do 3-4 týdnů
8 244  / ks
Kludi Resa S - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, Spiralflush, lesklá bílá 27WCB0143
Katalogový kód 27WCB0143

Kludi Resa S - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, Spiralflush, lesklá bílá 27WCB0143

Expedice do 3-4 týdnů
9 261  / ks
Kludi Resa C - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 28WCB0543
Katalogový kód 28WCB0543

Kludi Resa C - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 28WCB0543

Expedice do 3-4 týdnů
9 261  / ks
Kludi Resa D - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 24WCB0643
Katalogový kód 24WCB0643

Kludi Resa D - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 24WCB0643

Expedice do 3-4 týdnů
9 694  / ks
Kludi Resa D - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 24WCB0543
Katalogový kód 24WCB0543

Kludi Resa D - WC kombi mísa, vario odpad, Rimless, SpiralFlush, lesklá bílá 24WCB0543

Expedice do 3-4 týdnů
10 126  / ks
Kludi Resa S - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, Spiralflush, matná černá 27WCB0239
Katalogový kód 27WCB0239

Kludi Resa S - WC kombi mísa, spodní odpad, Rimless, Spiralflush, matná černá 27WCB0239

Expedice do 3-4 týdnů
12 682  / ks