KNIPEX Univ.nástroj k odpláštění 1690130SB
- V nabídce od:03.05.2022
Dostupnost:Expedice do 7-10 dnů
Zboží nemáme fyzicky na našem skladě - delší doba dodání !!!
Odeslání z našeho skladu obvykle do 7-10 týdnů (až ho naskladníme)
- Kategorie: Odizolovací kleště a nástroje
- Katalogový kód:1690130SB
- Výrobce:KNIPEX
vhodné k odstraňování plášťů a odizolování všech běžných kabelů kruhového průřezu a kabelů do vlhkého prostředí od Ø 8,0 do 13,0 mm (např. kabel NYM 3 x 1,5 mm² do 5 x 2,5 mm²)
hodí se zejména pro větší průřezy a těžce zpracovatelné izolační materiály
není nutné nastavení čepelí na hloubku řezu
odizolovací zařízení pro vodiče a lanka 1,5mm² a 2,5mm²