- V nabídce od:20.02.2026
Dostupnost:Skladem u dodavatele
> 10
ks
- Kategorie: Závěsná WC - kompletní sety
- Katalogový kód:30528SZ16
- Výrobce:kielle
- Model:Genesis New
Varianty produktu
| Foto | Název | Cena | |
|---|---|---|---|
Set obsahuje
- předstěnový instalační modul kielle Genesis New se splachovací nádržkou pod omítku
- keramický závěsný klozet kielle Gaia, Rimless se sedátkem SoftClose
- 2-činné ovládací tlačítko kielle Gemini New III, barva lesklá bílá
- soupravu pro tlumení hluku
Předstěnový instalační modul pro závěsné WC, pro zazdívání
- Pro závěsné WC
- Pro zazdění a obezdění k nosné stěně – mokrý proces
- Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm
- Vhodný pro rekonstrukce
Vlastnosti
- Držák odpadu
- Duální splachování nezávisle nastavitelné
- Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky kielle Gemini New
- Materiál nosné konzole: pozinkovaný kov
- Montážní výška 1115 mm
- Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
- Pozinkovaná nosná konstrukce se čtyřmi výklopnými držáky pro snadnou instalaci
- Přívod vody zezadu
- Stavební hloubka 95 mm
Technické parametry
- Doporučený rozsah tlaku vody 0,3 – 0,5 MPa
- Funkční rozsah tlaku vody 0,05 – 1,6 MPa
- Malé spláchnutí 2,8 - 4 l
- Velké spláchnutí 4,5 - 7 l
- Objem vody v nádržce 7,5 l
- Připojení vody zezadu nebo shora montážními otvory G1/2 "
- Standardní nastavení malého spláchnutí 3 l
- Standardní nastavení velkého spláchnutí 6 l
Rozsah dodávky
- Fixační set pro uchycení WC mísy
- Fixační set
- Koleno odpadu HT 90/90 polyethylen, PE-HD
- Nádrž s napouštěcí a vypouštěcí armaturou
- Redukce odpadu HT 90/110 polyethylen, PE+HD
- Pozinkovaný rám včetně nosné konstrukce
- Šroubení pro připojení vody s integrovaným rohovým ventilem
- Těsnění odpadu, propojka polypropylen, těsnění propojky
- Těsnění přívodu, vývodka polypropylen, vrapová vložka
- Tlumící podložka
Závěsné WC
- Rimless bezokrajové provedení
- barva: bílá
- rozměry: 360 x 525 mm