- V nabídce od:18.03.2025
Dostupnost:Skladem u dodavatele
6
ks
- Kategorie: Závěsná WC - kompletní sety
- Katalogový kód:SANI15CA3125
- Výrobce:Geberit
- Model:Kombifix
Varianty produktu
Set obsahuje
- předstěnový instalační modul Geberit Kombifix se splachovací nádržkou pod omítku
- keramický závěsný klozet kielle Gaia se sedátkem SoftClose
- ovládací tlačítko Geberit Sigma20 pro 2-činné splachování
- soupravu pro tlumení hluku
Předstěnový instalační modul Kombifix pro závěsné WC se splachovací nádržkou Sigma 12 cm
- pro zděné stěny
- k montáži do předstěnových instalací částečně vysokých nebo vysokých na výšku místnosti
- pro závěsná WC s připojovacími rozměry podle EN 33:2011
- pro 1-činné, 2 -činné nebo Start/Stop splachování
Vlastnosti a technické údaje
- montážní rám s práškovou barvou a se čtyřmi upevňovacími úhelníky
- připojovací koleno k montáži bez nářadí
- upevnění připojovacího kolena lze instalovat zepředu bez nářadí
- splachovací nádržka pod omítku s ovládáním zepředu, izolovaná proti orosování
- u nastavení z výroby je možné okamžité dodatečné spláchnutí
- montážní a servisní práce na splachovací nádržce pod omítku bez nářadí
- přívod vody vzadu nebo nahoře uprostřed
- kryt pro hrubou montáž pro servisní otvor chrání před vlhkostí a nečistotami, s možností zkrácení
- vybaven trubkovou chráničkou pro přívodní potrubí k připojení sprchovacích WC Geberit AquaClean
- s možností upevnění pro přívod elektřiny
- tlak při průtoku: 10-1000 kPa
- maximální teplota vody: 25 °C
- splachovací množství, nastavení ve výrobě: 6 a 3 l
- velké splachovací množství, rozsah nastavení: 4.5 / 6 / 7.5 l
- malé splachovací množství, rozsah nastavení: 3-4 l
Rozsah dodávky
- přívod vody R 1/2", vhodný pro MF, s integrovaným rohovým ventilem a ručním ovládacím kolečkem
- kryt pro hrubou montáž pro servisní otvor
- připojovací souprava pro WC, Ø 90 mm
- připojovací koleno Ø 90 / 110 mm
- 2 ochranné zátky
- 2 závitové tyče M12
- upevňovací materiál
Závěsné WC Gaia
- barva: bílá
- rozměry: 360 x 525 mm
- Rimless bezokrajové provedení
- skryté upevnění
- hluboké splachování
- splachovací objem 4/6 l
WC sedátko
- barva: bílá
- s funkcí pomalého sklápění SoftClose
- lehce odnímatelné pro snadnou údržbu
Dvojčinné ovládací tlačítko Sigma20
- rozměry: 246 x 164 x 15 mm