Scangrip NOVA 10K - přenosná pracovní svítilna 03.5444

Doprava zdarma
Scangrip NOVA 10K - přenosná pracovní svítilna 03.5444
  • Původní cena:7 076  |   Ušetříte:708 
  • Vaše cena: 6 368  / ks
  • Dostupnost:obvykle do týdne

    Zboží nemáme fyzicky na našem skladě - delší doba dodání !!!

    Odeslání z našeho skladu obvykle do 1 týdne (až ho naskladníme)

+ - ks
  • Kategorie: Svítilny
  • Katalogový kód:03.5444
  • Výrobce:Scangrip
Světelný výkon: až 10 000 lm Váha: 4 kg Provozní teplota: od -10° do +40° Odolnost: IP67 Nabíjení: kabel ( 5 m ) Extrémně výkonná pracovní svítilna s LED diodami COB 10000 lumen s bezdrátovým ovládáním   NOVA 10K je nejmocnější svítilnou, kterou SCANGRIP uvádí na trhu. Udržuje světelný výkon 10 000 lumenů, což je univerzální všestranné pracovní světlo pro nejnáročnější osvětlení v každém pracovním prostředí. Může být použita v interiérech, tak i pro venkovní práce za všech druhů povětrnostních podmínek. Nová funkce stmívače umožňuje nastavit světlo na pět různých hodnot úrovně. Samozřejmostí je rovnoměrné osvětlení. Pouzdro NOVA je vyrobeno z robustního hliníku, který je odolný proti silným úderům, nárazům a vibracím - ideální pro pracovní prostředí. Díky integrovanému bezdrátovému ovládání můžete snadno ovládat, až čtyři pracovní světla. Ovládací svítilna také umožňuje zapnout / vypnout a upravit výstup světla tak, aby odpovídal danému pracovnímu úkolu. Bezdrátová aplikace je perfektní při práci s jednou nebo více obtížně dosažitelnými svítilnami, například umístěnými na SCANGRIP TRIPOD.  

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

Položky označené * jsou povinné.