Scangrip MULTIMATCH 8 03.5654

Doprava zdarma
Scangrip MULTIMATCH 8 03.5654
 • Původní cena:11 951  |   Ušetříte:1 195 
 • Vaše cena: 10 756  / ks
 • Dostupnost:obvykle do týdne

  Zboží nemáme fyzicky na našem skladě - delší doba dodání !!!

  Odeslání z našeho skladu obvykle do 1 týdne (až ho naskladníme)

+ - ks
 • Kategorie: COLOUR MATCH
 • Katalogový kód:03.5654
 • Výrobce:Scangrip
 • Záruka:3 roky
Světelný výkon: 8000 lumenů  Doba provozu: 10 hod Váha: 3,6 kg Provozní teplota:  -10 to +40 °C  Akumulátor: Li-ion  8000 mAh Odolnost: IP67 Kabel: 5 m MULTIMATCH 8 je vynikající a výkonné dobíjecí pracovní svítilna poskytující až 8000 lumenů pro kontrolu velkých povrchů při leštění, malování a čištění, stejně jako pro sladění barev. Je vybavena unikátní funkcí ALL DAYLIGHT, která nabízí možnost volby mezi 5 různými teplotami barev. 5-stupňová funkce stmívače umožňuje nastavit světlo do pěti různých úrovní v závislosti na úloze. Nové řešení SCANGRIP POWER SOLUTION vám nabízí neomezenou dostupnost světla. Snadno můžete vložit novou plně nabitou baterii a pokračovat v práci během nabíjení jiné baterie. Nebo můžete jednoduše přidat nabíječku přímo do lampy, abyste získali napájení. Integrovaná funkce zálohování baterií zabraňuje tomu, aby jste byli bez světla. Díky aplikaci pro řízení osvětlení BLUETOOTH můžete ovládat a nastavovat jak světelný výkon, tak teploty barev, spolu s řadou dalších užitečných bezdrátových funkcí, které zvyšují efektivitu práce. S novými funkcemi ovládání světla můžete ovládat přes BLUETOOTH až čtyři lampy MULTIMATCH. Ovládání světla zapíná a vypíná lampu z telefonu a nastavuje světelný výkon a teplotu barev v krocích od 2500k do 6500k, aby vyhovovaly danému úkolu. Přiřaďte svůj vlastní PIN kód, abyste zabránili ostatním uživatelům v ovládání. Bezdrátová aplikace je ideální pro práci s jednou nebo více obtížně přístupnými lampami, například umístěnými na SCANGRIP TRIPOD. VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=NIjk7Qdk0XQ https://www.youtube.com/watch?v=n485mYdXHLA

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

Položky označené * jsou povinné.