Scangrip MULTIMATCH 3 03.5653

Doprava zdarma
Scangrip MULTIMATCH 3 03.5653
 • Původní cena:7 861  |   Ušetříte:786 
 • Vaše cena: 7 075  / ks
 • Dostupnost:obvykle do týdne

  Zboží nemáme fyzicky na našem skladě - delší doba dodání !!!

  Odeslání z našeho skladu obvykle do 1 týdne (až ho naskladníme)

+ - ks
 • Kategorie: COLOUR MATCH
 • Katalogový kód:03.5653
 • Výrobce:Scangrip
 • Záruka:3 roky
Světelný výkon: až 3000 lm Provozní doba: až 15 h Váha: 1,97 kg Provozní teplota: od -10° do +40° Akumulátor: 11.1V / 4000mAh (Li-ion) / Backup: 7.4V/1000mAh Odolnost: IP67 Kabel: 5 m MULTIMATCH 3 je vynikající a výkonná dobíjecí pracovní svítilna, která poskytuje až 3000 lumenů pro kontrolu velkých ploch během leštění, malování a čištění, stejně jako pro přizpůsobení barev. Pracovní svítilna MILTIMATCH představuje jedinečnou funkci ALL DAYLIGHT, která vám nabízí možnost volby mezi 5 různými barvami. A funkce 5ti krokového stmívače umožňuje nastavit světlo na pět různých úrovní v závislosti na aktuální úloze. Vhodná pro malířský průmysl. Nový SCANGRIP POWER SOLUTION nabízí neomezenou dostupnost světla. Snadno můžete vložit novou plně nabitou baterii a pokračovat v práci, když se nabíjí další baterie. Nebo můžete jednoduše přidat nabíječku přímo do svítilny, abyste získali napájení. Integrovaná funkce zálohování baterií! Lze připojit jako POWER BANKU. Díky aplikaci pro ovládání osvětlení BLUETOOTH můžete ovládat a nastavit jak výstup světla, tak teplotu barev spolu s řadou dalších užitečných bezdrátových funkcí, které zlepšují každodenní efektivitu práce. VIDEO:  https://www.youtube.com/watch?v=n485mYdXHLA https://www.youtube.com/watch?v=NIjk7Qdk0XQ

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

Položky označené * jsou povinné.