Plynový průtokový ohřívač Protherm Panda POG 24 E-B ErP

  • Původní cena:11 798  |   Ušetříte:4 484 
  • Vaše cena:7 314  / ks
  • Dostupnost:prodej ukončen

    PRODEJ TOHOTO PRODUKTU UŽ NENÍ MOŽNÝ, VÝROBA ČI DISTRIBUCE BYLA UKONČENA.

Varianty produktu

Foto Název Cena
Plynový průtokový ohřívač Protherm Panda POG 19 E-B ErP prodej ukončen 6 264 
5 177  bez DPH

Průtokový ohřívač TV na zemní plyn Protherm Panda POG 24 E-B

- Plynulá modulace výkonu
- Autodiagnostika
- Vestavěný generátor napětí (POG)
- Elektronické zapalování
- Nadčasový design

S odvodem spalin do komína nebo turbo, závěsné provedení, unikátní zapalování pomocí vodního generátoru – není třeba přívodu z el. sítě nebo napájení s baterií (POG), plynulá regulace výkonu, kontrola odtahu spalin, možnost umístění nad vanu.

Šetřím Vaší peněženku
Celá řada průtokových ohřívačů potřebuje ke svému zapálení tzv. „Věčný plamínek“. Z názvu skutečně můžeme usoudit, že se jedná o malý plamínek, který ale bohužel hoří většinu času bez užitku. Takové způsoby zapalování jsou u průtokových ohřívačů Protherm Panda POG minulostí. Ke svému zapálení využívají systém převzatý ze závěsných kotlů vyšší třídy, tedy elektronické zapalování plamene.
Bez zásuvky
Protherm Panda POG 19 E-B nebo 24 E-B nepotřebuje přívod el. energie, má svoji baterii, která díky nízké spotřebě těchto ohřívačů vydrží napájet zapalovací elektroniku déle než jeden rok.
Chytré řízení
Velmi malé procento průtokových ohřívačů se může pochlubit autodiagnostikou. Díky této funkci je daleko snazší kontrolovat vznik nestandardních provozních stavů. Takovým typickým příkladem je zapomenutý uzavřený ventil vody nebo plynu v rekreačních objektech, kdy ohřívač v případě pokusu o spuštění okamžitě uvědomí uživatele o tomto stavu.
Snadné ovládání
Ovládání průtokových ohřívačů POG je navrženo tak, aby bylo pro uživatele jednoduché a přehledné. Stačí si pouze dvěma voliči nastavit úroveň výkonu a teploty vytékající vody a o nic dalšího se nemusíte starat.
Vysoká účinnost
Srdcem každého průtokového ohřívače je výměník teplé vody, který je jednou z nejvíce zatěžovaných částí. Proto je zejména z důvodu dlouhé životnosti kompletně vyroben z mědi. Byl zkonstruován s ohledem na maximální možnou účinnost. Výměník je navržen tak, aby neunikalo zbytkové teplo bez užitku do okolí. Z tohoto důvodu jsou průtokové ohřívače Panda opatřeny reflexní stěnou hořáku s doplňkovou teplovodní smyčkou.
Stále pod kontrolou
Oba typy průtokových ohřívačů jsou osazeny řadou bezpečnostních prvků, které střeží naši pohodu. Po dobu celého provozu jsou neustále porovnávány veškeré hodnoty snímačů, které jsou připraveny okamžitě zasáhnout v případě jakéhokoliv nestandardního provozního stavu. Odtah spalin je u komínové verze Panda POG kontrolován snímačem úniku spalin.
Komfort především
K zajištění pohody např. při sprchování slouží u průtokových ohřívačů Protherm Panda inteligentní systém plynulé modulace. Ohřívač díky systému snímačů a vyrovnávacích membrán dokáže okamžitě reagovat na změnu průtoku vody. Díky tomuto řešení průtokové ohřívače Protherm Panda dokáží udržovat stálou teplotu vody.
  • Model: Panda POG
  jedn. POG 24 E-B
Palivo   Zemní plyn
Min. / Max. tepelný výkon kW 10,4 / 24,4
Max. spotřeba plynu m3/h 2,9
El. napájení V / Hz baterie 1,5V (D/LR20)
Min. / Max vstupní tlak TV kPa 22 / 1300
Min. průtok TV l / min 3,7
Min. / Max. teplota teplé vody °C 25 / 50
Odvod spalin (způsob)   do komína
Teplota spal. při min. / max. výkon °C 110 / 165
Hmotnostní průtok spalin g/s 18,6
Hmotnost bez vody kg 11,5
Energetická třída   A

Dotazník „dotaz na produkt“ slouží potencionálním zákazníkům, pro nejasnosti k produktu pouze před jeho koupí, popř. na jednoduché technické dotazy či dostupnosti produktů.

Pokud produkt už vlastníte a nezakoupili jste ho u nás, omlouváme se, ale nemáme volné kapacity na žádné přímé poradenství. Zkuste se s dotazem obrátit přímo na výhradního distributora / výrobce v ČR.

Položky označené * jsou povinné.